O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie Loft Design

Kilka słów o Loft Design

LOFT DESIGN to studio projektowania wnętrz , którego celem jest aranżacja domu, mieszkania czy biura. Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od 2015 roku. Od 2018 roku naszą działalność poszerzyliśmy o własną stolarnię. Nasze usługi wykonujemy na terenie województwa podkarpackiego , głównie dla klientów z Rzeszowa, Mielca, Stalowej Woli i okolic. Podejmujemy również współpracę w innych częściach Polski. 

Projektowanie wnętrz to usługa dla każdego komu zależy na eleganckich, estetycznych a przede wszystkim funkcjonalnych wnętrzach, urządzonych gustownie i ze smakiem. Oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm.

Zobacz nasze zalety

Sprawdź zalety firmy Loft Design Studio Projektowe.

Kreatywność

Podchodzimy kreatywnie do wszystkich naszych projektów, uwzględniając indywidualne potrzeby naszych klientów. Tworzymy wnętrza unikalne i piękne o wysokim standardzie, powstające z myślą o konkretnych potrzebach i gustach. Pragniemy tworzyć wnętrza z pasją z myślą o ludziach i dla ludzi.

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksową usługę, profesjonalne wykonanie z pełnym zaangażowaniem, starannością, pasja i planowaniem krok po kroku zlecenia. Dzięki temu rozwiązaniu okres realizacji staje się krótszy i wygodniejszy dla klientów Loft Design – studio projektowe.

Szybki czas realizacji

Gwarantujemy szybki czas naszej usługi. Działamy kompleksowo i sprawnie, dlatego korzystając z usług naszej firmy oszczędzacie nawet o 25% więcej czasu w stosunku do konkurencji. Cenimy sobie czas naszych klientów. 

Gwarancja

Naszym klientom dajemy gwarancję ceny na wszystkie nasze usługi. Dzięki temu klienci Loft Design – studio projektowe otrzymują bezpieczeństwo korzystania z naszej oferty oraz pewność że nasza firma z Rzeszowa wywiązuje się w 100% ze swoich obowiązków.

Opinie naszych klientów

 • „Obsługa bardzo miła i pomocna, widać że zależy im na klientach.” 

  Tomasz

 • „Dobra oferta, jeszcze lepsze ceny. Polecam!”

  Wojciech

 • „Świetna Firma polecam, każdemu kto szuka usług tego typu.”

  Marek

 • Super wykonanie! Projekt od razu mi się spodobał, potem już tylko szybka realizacja.”

  Małgorzata

Jak pracujemy

01

Pomysł

Tworzymy nowatorskie i oryginalne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Omawiamy wszystkie niezbędne szczegóły oraz uwzględniamy sugestie klientów Loft Design.

02

Projekt

Wykonujemy kompleksowy projekt, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do rozpoczęcia pracy w sposób ciągły. Dzięki temu praca przebiegnie sprawnie bez żadnych przestojów.

03

Realizacja

Ostatnim krokiem jest realizacja projektu. W tym celu do pracy angażujemy naszych stolarzy oraz fachowców z firm wykończeniowych z którymi współpracujemy i polecamy. Daje to gwarancję wykonania projektu z należytą dokładnością oraz skraca czas remontu do minimum.

Zapraszamy do kontaktu. Umów się na spotkanie